אודות לבוטל

אנו בלבוטל מאמינים כי הנכס היקר ביותר שלנו הוא האנשים שלנו. אנו בוחרים את העובדים שלנו בהתבסס בעיקר על האישיות שלהם. אתם תיווכחו בקלות שלא היינו צריכים להתפשר על המקצועיות שלהם. בכל שיחה עם לבוטל, תמיד תקבלו מענה אישי וידידותי.


https://bunny-wp-pullzone-f5fucfjxf7.b-cdn.net/wp-content/uploads/2020/01/22x15.5מעודכן-טוטו-2-jpg.webp

לבוטל ציוד מדעי בע”מ היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות איכותיים למעבדות, תוך שירות מלא לפני המכירה ואחריה.

לבוטל הוקמה ב-25 בדצמבר 1975 על ידי יצחק טוטנאור ז"ל, שעמד בראשה עד סוף 2018. אנו מוכרים ונותנים שירות למכשור וציוד למעבדות של מיטב החברות בעולם, אשר את מרביתן אנו מייצגים באופן בלעדי. במשך השנים, אנו מקפידים להציע למחקר ולתעשייה הישראלים את הפתרונות המתקדמים והחדשניים ביותר, מבלי לוותר על אמינות ותמיכה מקצועית לאורך זמן.

אנו גאים במוניטין הטוב שלנו, הן בקרב הספקים שלנו והן בקרב לקוחותנו, הכוללים בין השאר:

  • אוניברסיטאות ומוסדות מחקר.
  • מעבדות בתי חולים.
  • תעשיות פרמצבטיות, ביוטכנולוגיה, מזון ומשקאות, אלקטרוניקה ואופטיקה.
  • תעשיות כימיות ופטרוכימיות.

רוני טוטנאור לוי,

מנכ"ל לבוטל

 

החזון שלנו

מערכות יחסים ארוכות טווח – זה מה שאנו עושים! מאז ומתמיד אנו מנסים לקיים מערכת יחסים ידידותית, נאמנה וממושכת עם לקוחותנו, עם הספקים שלנו ובינינו לבין עצמנו.

אנו יודעים מה זה דורש. אנו תמיד מנסים לראות את הצרכים והאינטרסים של כל הצדדים. אמינות, אחריות וכנות הם הבסיס, וכשמתווספים עליהם ידע ומקצועיות – ניתן ליצור קשרים פוריים ארוכי-טווח. מגע אישי ומשמעותי עם לקוח או ספק הוא מה שהופך את עבודתנו למעניינת, יותר מכל דבר אחר. מתן פתרון מקיף- זו תמיד המטרה. אנחנו לא רק מוכרים מוצרים, אנו גם מספקים את התמיכה והשירות המלאים מסביב, כולל אפיון, התקנה, תמיכה בהפעלה ושירות לאחר מכירה לאורך שנים, ככל שיידרש. שירות לקוחות מצטיין וקשוב ותמיכה טכנית מקצועית הם היסודות שבבסיס התרבות הארגונית שלנו. בכדי לעמוד בציפיות הלקוח (ואף מעבר לכך) בנוגע לזמני הספקה ועזרה טכנית, אנו מחזיקים מלאי ענק של למעלה מ-3000 פריטים שונים, זמינים להספקה מיידית או לשירות הלקוחות שלנו. אנו מעודדים למידה והקשבה. בידיעה שהצוות שלנו הוא דמותנו, אנו משקיעים רבות באימון, בתהליך מתמשך של למידה שאנו מקווים כי לא יסתיים לעולם…

העצות הטובות ביותר שקיבלנו הגיעו מלקוחותינו. רעיונותיכם/ן תמיד יתקבלו בהערכה רבה.

הצוות שלנו

אנו בלבוטל מאמינים כי הנכס היקר ביותר שלנו הוא האנשים שלנו.

אנו בוחרים את העובדים שלנו בהתבסס בעיקר על האישיות שלהם. אתם תיווכחו בקלות שלא היינו צריכים להתפשר על המקצועיות שלהם.

בכל שיחה עם לבוטל, תמיד תקבלו מענה אישי וידידותי.

הכירו אותנו יותר לעומק

היסטוריית החברה

לבוטל היא חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1975 בירושלים. מקימה, יצחק טוטנאור ז"ל היה נשיא החברה וניהל אותה עד סוף 2018.

כך נולדה לבוטל…

המשרד שלנו

אנו גאים במשרדנו ובמחסנים הנרחבים ומלאי כל טוב שלנו, ואוהבים להראות אותם לאורחים, כך שאתם מוזמנים לבוא לבקר, ויש גם חומוס טוב בסביבה.
לתמונות ופרטים נוספים…

חדשות החברה

לבוטל היא חברה דינאמית ומתפתחת, ותמיד קורה משהו חדש ומלהיב! הישארו מעודכנים לגבי מוצרים חדשים, שינויים אסטרטגיים, אנשי צוות חדשים , כנסים שאנו עורכים, והתפתחויות נוספות באמצעות דף החדשות של החברה.

לקריאה נוספת…

תעודות

גם אנו וגם ספקינו השונים עובדים קשה לא רק בכדי להביא לכם מוצרי איכות ושירות מיטבי, אלא גם להשיג את התעודות המוכיחות זאת, באמצעות מבדקים על ידי הגופים המוסמכים לכך.

צפו בתעודות האיכות…

אותות ופרסים

שביעות הרצון של לקוחותינו היא הפרס האמיתי שאנו מקבלים על עבודתנו, אבל בכל זאת רצינו להשוויץ בכמה אותות ופרסים שקיבלנו מהספקים שלנו:

לחצו כאן לראות את האותות..

אנו כאן מאז 1975, יוצרים ומשמרים מערכות יחסים. נשמח להפוך גם אתכם

ללקוחות מרוצים, ויותר חשוב – לחברים.

מבצעי יולי בלבוטל

להצעת מחיר למוצר זה
אנא מלאו את הפרטים שלכם:

דילוג לתוכן